
Поліцейські застерігають водіїв: через ожеледицю з опівночі 18 листопада на дорогах Чернігівської області вже сталося десять дорожньо-транспортних пригод.

В грудні 2019 року мешканець Прилуцького району, на території ДП «Прилуцьке лісове господарство», з корисливих мотивів здійснив незаконну вирубку 23 дерев породи сосна, чим заподіяв матеріальні збитки державі на суму понад 11 тис. грн.

Зловмисник спокусився на припаркований на подвір’ї мопед Поліція затримала злодія і вилучила у нього транспортний засіб. Чоловік повідомив, що сховав мопед в лісосмузі поблизу Прилук для подальшого продажу. Викрадений мопед повернуто власнику.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 листопада в області зафіксовано рекордна кількість нових випадків COVID-19 – 563. Сьогодні стало відомо про три летальні випадки. За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужав 231 хворий.

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням військовослужбовця Прилуцького об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Обвинувальний акт щодо сержанта-контрактника за ст.ст. 135 ч. 1, 286 ч. 1 КК України скеровано до Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 листопада в області зафіксовано 138 нових випадків COVID-19. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли дві жінки з Прилук, 61 та 76 – років, 73-річна жителька Городнянського району, 56-річна – Коропського та 83-річна – Сновського.

Станом на 15 листопада в області зафіксовано 135 нових випадків інфікування COVID-19. Одужало 78 жителів області. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли дві 68-річні жінки, з Прилуцького та Чернігівського районів, а також 58-річний житель Прилук.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 листопада в області зафіксовано 264 нових випадки COVID-19. За минулу добу хворобу перемогли 101 пацієнт. Зафіксовано чотири летальні випадки. Від коронавірусної хвороби померли 58-річний прилучанин, 70-річний житель Ічнянського району, 75-річний та 77-річна чернігівці.

В організації незаконної діяльності обґрунтовано підозрюються 45-річний прилучанин та два іноземці 41-го та 43-х років. Шахраї дзвонили не лише українцям, а й іноземцям. Розповідаючи заздалегідь продумані легенди, входили до них в довіру і виманювали у них гроші.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради звернувся до Кабінету міністрів та до Верховної Ради з проханням скасувати карантин вихідного дня. Про це повідомили у пресслужбі Чернігівської міськради.
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини