
Правоохоронці склали адміністративні матеріали на прилучанина, що виготовляв та розповсюджував листівки з неправдивою інформацією про народного депутата від імені Головного управління Нацполіції в Чернігівській області.

Згідно з цим рішенням у Чернігівській області до "помаранчевої" зони віднесені міста Чернігів та Ніжин, райони - Бахмацький, Варвинський та Носівський. У "жовтій" зоні опинилися місто Прилуки та Бобровицький, Борзнянський, Козелецький, Коропський, Корюківський, Куликівський, Менський, Ніжинський, Ріпкинський, Сосницький, Срібнянський та Чернігівський райони.

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 жовтня в області зафіксовано 104 нових випадки COVID-19. Також зафіксовано ще п’ять летальних випадків. На сьогодні у Чернігівській області 2866 активних випадків коронавірусу.

ПЛР-тест підтвердив захворювання у 39 чернігівців та одного жителя Чернігівського району. З них троє осіб лікується у медзакладах, решта - амбулаторно. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померла 79-річна жителька Прилук.

В ході обшуків поліція вилучила дві тонни рідини з характерним запахом спирту (конкретний хімічний склад встановить експертиза), а також майже 2 тисячі літрів розфасованого алкогольного фальсифікату. Зловмисники відвантажували свою контрафактну продукцію як покупцям із самого Чернігова, так і замовникам з різних куточків області.

Серед них у Чернігові виявлено 95 нових випадки, у Прилуках - 39, у Носівському районі - 20. Зафіксовано п’ять летальних випадків. Померли четверо жителів Чернігова та один мешканець Борзнянського району.

"Я зателефонував начальнику поліціїї Сторожуку. Попередив, що буде акція із шинами та бочками. І тут через два дні, як то кажуть - шмон", - пояснив один із фігурантів обшуку.

Найбільше нових випадків у Чернігові - 106. Захворіли 22 жителі Чернігівського та 16 Коропського району. Виявлено дев’ять нових випадків у Ніжині, п’ять у Корюківському, чотири у Ічнянському, по два випадки у Бобровицькому та Менському районах. По одному новому хворому у Прилуках, Городнянському, Ніжинському та Прилуцькому районах.

Служба безпеки України викрила організоване угруповання, яке намагалося сформувати у Прилуках псевдодержавне утворення для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Захворювання підтверджено у 50 чернігівців, 33 ніжинців, семи жителів Чернігівського району, п’яти – Корюківського, трьох – Ріпкинського. По одному випадку інфікування виявлено у Козелецькому, Менському, Семенівському районах та у Прилуках.
Останні новини
У Чернігівській області триває робота щодо зміни топонімів, пов’язаних з імперським минулим
Наприкінці серпня минулого року було прийнято Закон «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». І були ухвалені уточнення та зміни до інших законів, зокрема до Закону «Про деколонізацію». Фактично, згідно з цим законом висувалися вимоги по-новому зробити коло деколонізації. Детальніше
05.06.2026
Під час обміну з рашистського полону повернувся військовий з Прилуччини Сергій Верескун
5 червня під час обміну з російського полону додому повернувся житель села Гриціївка Срібнянської громади Сергій Верескун. Він пробув у полоні понад два з половиною роки. Детальніше
05.06.2026
Додому з рашистського полону повернувся військовий з Прилук Максим Розумейко
Під час обміну 5 червня з російського полону повернувся додому 34-річний Максим Розумейко з Прилук. Детальніше
05.06.2026
У Прилуках презентували книгу письменниці Світлани Пшенічної
4 червня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація нової книги Світлани Пшенічної «Людонарій». Детальніше
04.06.2026
На Чернігівщині через ворожу атаку знеструмлені понад 4 тисячі споживачів
У Прилуцькому районі Чернігівської області 4 червня внаслідок російської атаки знеструмлені понад 4 тисячі абонентів. Детальніше
Всі новини